Inne

Poszukujemy pośrednika językowego/tłumacza języka niemieckiego

Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” poszukuje na trzytygodniowy wyjazd do Niemiec pośrednika językowego/tłumacza języka niemieckiego dla grupy 30 uczniów szkoły zawodowej, odbywające j praktyki zawodowe w obszarze gastronomiczno-hotelarskim w Magdeburgu. Mile widziany kurs pedagogiczny lub kurs opiekunów grup młodzieżowych. Wyjazd w dn. 4-24.10.2015. Praca odpłata. Prosimy o złożenie dokumentów rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny, ew. referencje) na adres mailowy Fundacji: info@fundacja-faveo.pl.

Wyjazd odbędzie się w ramach projektu „Mobilność międzynarodowa kluczem do jakości edukacji zawodowej” dofinasowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna.


Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo zaprasza do złożenia oferty na ubezpieczenie osób podczas wyjazdu do Niemiec. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Mobilność międzynarodowa kluczem do jakości edukacji zawodowej” dofinasowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna.

Szczegóły zapytania znajdują się poniżej.


Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo zaprasza do złożenia oferty handlowej na usługę wynajmu autokaru wraz z kierowcą do przewozu 32 osób na trasie Wrocław – Milicz – Magdeburg oraz Magdeburg – Milicz – Wrocław.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Mobilność międzynarodowa kluczem do jakości edukacji zawodowej” dofinasowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna.

Szczegóły zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie_ofertowe_autokar_2


 

Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza do złożenia
oferty na ubezpieczenie osób podczas wyjazdu do Niemiec. Zamówienie
jest realizowane w ramach projektu „Mobilność międzynarodowa kluczem do jakości edukacji zawodowej” dofinasowanego z Programu Erasmus + w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna.

Szczegóły zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie_ofertowe_ubezpieczenie.pdf


Fundacja
Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza do złożenia
oferty handlowej na usługę wynajmu autokaru wraz z kierowcą do przewozu
32 osób na trasie Międzybórz – Magdeburg oraz Magdeburg – Międzybórz.
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Mobilność międzynarodowa
kluczem do jakości edukacji zawodowej” dofinasowanego z Programu Erasmus
+ w ramach Akcji 1 Mobilność edukacyjna.

Szczegóły zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie_ofertowe_autokar_1.pdf

KONTAKT

Fundacja Kształcenia Zawodowego
i Międzykulturowego "Faveo"

ul. A. Kmicica 56
54-514 Wrocław
tel./fax +48 71 349 73 15

info@fundacja-faveo.pl